Nadwaga

 

Metoda polega na połączeniu biorezonansu i akupresury odpowiednich punktów na małżowinie usznej. Dochodzi do uregulowania procesów przemiany materii w organizmie. Powoduje to szybsze spalanie węglowodanów i tłuszczy, a co za tym idzie spadek masy ciała, bez głodówek i bez efektu jo-jo.

 

Zaleca się cykl 10 zabiegów w odstępach jedno- lub dwutygodniowych. Szybkość spadku wagi i obwodów ciała zależy od stopnia nadwagi. Średnio pacjenci chudną od 5 do 10 kilogramów w czasie 1 cyklu. Najlepsze efekty widoczne są w okolicy brzucha, podbrzusza, pośladków i ud.

 

 

 


 

Poprzez biorezonans zostają wyeliminowane trucizny ( toksyny ) odłożone wcześniej w organizmie. Oprócz tego przy chudnięciu powstają złogi produktów przemiany materii, które muszą być wydalone, dlatego bardzo ważne jest, by w czasie trwania całej terapii wypijać codziennie minimum 2 litry wody mineralnej, niegazowanej, niskomineralizowanej. Tylko taka woda może te złogi wypłukać i wydalić z organizmu.

 

Przed i po terapii minimum 6 godzin nie wolno spożywać alkoholu. Zmęczenie, uczucie zimna lub gorąca albo lekkie pocenie się są częstą reakcją po terapii. Czasami występują lekkie objawy ze strony ukladu krążenia, ale picie wody je usuwa.